Промоции

 • FIAT PANDA

  FIAT PANDA за 8.490 €*  Mануелен клима уред; ABS+EBD+ESP, воздушни перничиња за возач и совозач и воздушни завеси, далечинска команда за отворање/затворање, висинско прилагодув…...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • FIAT TIPO

  Tipo од 10.890 € Повеќе сериска опрема. Повеќе простор за тебе и твоето семејство. VDC+Hill Holder (MSR + ASR + Brake Assistant), систем за контрoла на притисок во пневматици, електрична ре…...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • FIAT 500L

  500L од 11.990 € Привлечи ги сите погледи, избери свое 500L со богата опрема: Мануелен клима уред ; VDC (ASR/MSR+HBA+Hill Holder) – Систем за динамичка стабилност; 7 воздушни перничиња …...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • TIPO MIRROR HATCHBACK

  Веќе од 12,490 евра Со специјалната серија MIRROR добијте повеќе технологија, повеќе стил и повеќе сериска опрема: Uconnect ™ 7” touchscreen HD LIVE multimedia • 16” црни алуминиумс…...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • TIPO MIRROR SEDAN

  Веќе од 13,090 евра Со специјалната серија MIRROR добијте повеќе технологија, повеќе стил и повеќе сериска опрема: Uconnect ™ 7” touchscreen HD LIVE multimedia • 16” црни алуминиумски…...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • FIAT 500

  500 STAR & 500 ROCKSTAR. ЅВЕЗДИТЕ НА FIAT СЕ РОДЕНИ. Дали сакаш да блеснеш како ѕвезда? Или си смел и спортски како рокѕвезда? Каков и да е твојот карактер, одбери нов FIAT 500 кој со…...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • Fiat 500X

  Веќе за 14.990 € Иднината добива облик. SUV возило со најдобар дизајн споен со најновата технологија. Нов изглед * Firefly нова генерација TURBO мотори * Нови Full LED светла …...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ

 • СЕРВИСНА ЗИМСКА ПОНУДА

  Со секој редовен сервис кој опфаќа и промена на масло SHELL добивате подарок авто козметика. Понудата важи до 31.01.2020 година. *Назначените поволности важат само во сер…...

  ДОЗНАЈТЕ ПОВЕЌЕ