Panda Trussardi – ограничена понуда

Panda Trussardi – ограничена понуда

Специјална серија Panda Trussardi
Првата “luxury” Panda.
Ограничена понуда со попуст од 500 Евра за последните возила на лагер, испорака веднаш.

Дали сте подготвени да го украдете вниманието на улиците со стил? Со новата Panda Trussardi, секогаш ќе бидете во центарот на вниманието.
Со мат боја на каросерија: Caffè Italiano, ексклузивно Trussardi лого и гламурозни дизајнерски појаси. Поглед кој мами воздишки.

Panda Trussardi 0.9 85KS Euro 6 има сè што ви треба за да патувате со стил: Uconnect систем со Bluetooth технологија, за непречена интеграција со вашиот паметен телефон, Start & Stop технологија, дизајнирана да ја намали потрошувачката на гориво, мануелен клима уред, греење на предни седишта, висинска регулација на возачко седиште, команди за радио на управувач, предни светла за магла, надолжни кровни носачи, странични заштитни лајсни црни Trussardi,TMPS, кочници со ABS + EBD…

Возила на лагер

Контактирајте не

*Понудата се однесува само за верзијата Panda Trussardi 0.9 85KS Euro 6 на лагер по цена за 828.120 денари со вклучен промотивен попуст 30.900 денари. Емисија на CO2: 114 g/km. Просечна потрошувачка 4,9L/100 km. За повеќе информации врска понудата контактирајте ја овластената продажна мрежа на Fiat во Македонија.

Ви треба информација? Разговарајте со нас